Tak vás tu vítam s konečnou infomáciou o knihe V labyrinte Temnoty, ktorá sa dá od včera zakúpiť na portály 1000kníh vo forme e-book (pdf) za cenu 2,50 eur.
V prvom rade sa vám ospravedlňujem, že som sa s vydaním omeškala o celý týždeň, ale vyskytlo sa pár posledných úprav a dúfam, že už to s chybami v texte nebude také zlé a jak po gramatickej stránke, tak i po vizuálnej to bude v poriadku. Formátovanie bude dúfam tatiež vyhovovať potrebám čitateľov:)

Informácie o knihe:
Obsah knihy je zhodný s poslednou aktualizáciou. Návrh obálky aj ilustráciu som si robila sama, rovnako ako celkovú úpravu knihy. S gramatikou a úpravou textu, či príbehu mi pomáhala Rainorchid svojimi poznámkami k textu.
Kniha má obsah, venovanie, 30. kapitol, epilóg a poďakovanie. Spolu teda 195 strán + obálka.

Kniha nie je písaná ako séria na pokračovanie. Je teda riadne ukončená. Musím vás však upozorniť, že malé okienko na voľné pokračovanie som si tam ponechala. Čo znamená, že v pláne je písanie V labyrinte Samoty. Knihy však na seba nebudú mať takmer žiadnu nadväznosť. Je teda možné prečítať jednu bez druhej a i tak si knihu užiť bez otáznikov.

Anotácia:
V normálnom svete nie je miesto pre mýtické bytosti, ale i napriek tomu sa jeden druh rozhodne ukoristiť svoje miesto na výslní a ukázať ľuďom, že nie všetko je tak, ako si myslia.
Loren, upír, ktorý sa snaží pre svoju rodinu nájsť miesto, na ktorom by mohla žiť spokojne a bezpečne v koexistencii s ľuďmi. Je tu však množstvo takých, ktorí sa mu v tom snažia zabrániť. Lovci a dokonca i žena, ktorú miloval, ktorá mu dala večnosť, sa spiknú proti nemu.

V zúfalom boji za vymanenie sa z tieňa zomrie množstvo nevinných obetí. Kto vyhrá tento boj a existuje vôbec spôsob, ako ho vyhrať?

Kúpiť vo vydavateľstve 1000kníh

Reklamy